سازمان

كاش این سفر هر سال پیش بیاید

نویسنده:
طرح بشارت از ابتدای معرفی‌اش به خانواده بزرگ تاكسیرانی خدمات بسیاری را طراحی و اجرا كرده كه با استقبال خوبی از سوی تاكسیرانان و خانواده‌شان نیز مواجه بوده است...
طرح بشارت از ابتدای معرفی‌اش به خانواده بزرگ تاكسیرانی خدمات بسیاری را طراحی و اجرا كرده كه با استقبال خوبی از سوی تاكسیرانان و خانواده‌شان نیز مواجه بوده است. یكی از برنامه‌های ویژه ارائه شده در طرح بشارت سفر به مشهد مقدس برای تاكسیرانان و اسكان آنها و خانواده‌شان در این شهر مقدس است. در همین راستا با برخی ‌تاكسیرانانی كه از این بخش جذاب از طرح بشارت استفاده كرده‌اند، گفت‌وگو كرده‌ایم. در این شماره محمدرضا دربندی، تاكسیران پرتلاش تهرانی درباره سفرش به مشهد می‌گوید.
  • آقای دربندی، زیارت قبول. در ابتدا بفرمایید كه چگونه با طرح بشارت و همچنین موضوع سفر به مشهد و اسكان در هتل ویژه سازمان تاكسیرانی آشنا شدید؟
از طریق بروشورهای بشارت كه در پایانه‌های تاكسیرانی توزیع شد با این موضوع آشنا شدم و به همراه خانواده از این فرصت استفاده مناسب بردیم.
  • از چه وسیله‌ای برای این سفر استفاده كردید؟
با تاكسی خودم به مشهد رفتیم.
  • ثبت‌نام را به چه ترتیب انجام دادید؟ سخت بود یا آسان؟
من از طریق مراجعه حضوری به اداره رفاه سازمان تاكسیرانی برای این سفر ثبت‌نام كردم. خیلی هم راحت و بدون مشكل این اتفاق افتاد...ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code