گزارش

آرامش حمل‌و‌نقلی در فرودگاه مهرآباد برقرار شد

نویسنده:
مسافران پروازهای داخلی چند هفته‌ای است كه چهره تازه‌ای از سیستم حمل‌ونقل را در فرودگاه مهرآباد می‌بینند...
مسافران پروازهای داخلی چند هفته‌ای است كه چهره تازه‌ای از سیستم حمل‌ونقل را در فرودگاه مهرآباد می‌بینند. دیگر از حضور پرتعداد و آزاردهنده مسافربرهای شخصی و بلبشوی نرخ كرایه‌ها و درگیری برای گرفتن مسافر خبری نیست.  طرح ساماندهی تاكسی‌های فرودگاه مهرآباد سرانجام پس از چند ماه تلاش و پیگیری مداوم به نقطه عطف خود رسیده و حالا آرامش بی‌سابقه‌ای در ترمینال‌های فرودگاه قدیمی تهران به وجود آمده است.  رضا صادقی، مدیر تاكسیرانی منطقه 9 تهران درباره اتفاقات خوبی كه در فرودگاه مهرآباد رخ داده توضیح می‌دهد.
ارتقای وضعیت ترافیكی و حمل‌ونقلی فرودگاه مهرآباد از چند ماه قبل با طراحی جدیدی كه برای ترمینال‌های 1 و 2 به وجود آمد، آغاز شد.
رضا صادقی در این باره می‌گوید: «در چند ماه گذشته مذاكرات و هماهنگی‌‌های پردامنه‌ای با مدیران ارشد فرودگاه مهرآباد، پلیس راهور، پلیس انتظامی فرودگاه مهرآباد و همچنین معاونت حمل‌ونقل و ترافیك شهرداری تهران داشتیم تا بتوانیم وضعیت جابه‌جایی در فرودگاه مهرآباد را سامان ببخشیم.
این طرح در ابتدا با اصلاح هندسی معابر و لاین‌بندی محوطه‌های ترمینال 1 و 2 آغاز شد و پس از آن با ساماندهی محوطه مقابل ترمینال 4 و 6 ادامه پیدا كرد.»...
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code